Рођендан Милутина Миланковића

28.05.2021. године поводом 142 године од датума рођења, Милутина Миланковића, представници наше Високе медицинске школе били су код споменика истакнутом научнику. Тог дана окупе се сви поштоваоци имена и дела великог Милутина Миланковића.
Том приликом положени су венци и цвеће на споменик, а председник Удружења "Милутин Миланковић", Славко Максимовић је одржао пригодан говор.
Делегацију наше Високе медицинске школе чиниле су Светлана Сентјаков, менаџерка, Анђела Мотић, председница студентског парламента и Ксенија Шићански, потпредседница студентског парламента.

mm1.jpgmm2.jpgmm3.jpg